Hakkımızda

Europest konut ve işletmenizi istila edebilecek haşere ve kemirgenlerle mücadele ederek, işinizdeki başarınızda size yardımcı olur. Haşere kemirgen problemlerinden kaynaklanan problemlerinden kaynaklanan sağlıksız sanitasyon koşulları ve müşteri kayıplarına ve bunun doğal sonucu olarak maddi kayıplara neden olabilmektedir. Etkin ve profesyonel yöntemlerle yapılan mücadele para tasarrufu yapmanızı sağlarken müşterileriniz ve çalışanlarınız için sağlıklı bir ortam oluşturur.

EUROPEST‘in bir numaralı misyonu insan ve çevre sağlığını ön planda tutmaktır.

Vizyon

İnsanlar için kentsel ve kırsal alanlarda kültürel, ekonomik ve estetik yönden güzel ve verimli bir yaşama ortamı sağlamak. Çevreye, insanlığa ve geleceğe faydalı alanlarda faaliyetlerde bulunarak lider bir firma olmak vizyonumuzdur.

Misyon

Hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz her alandaki gelişmeleri takip ederek müşteriye yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak. Kaynakları etkin ve verimli kullanmak. Çevreye duyarlı, doğaya saygılı, genel ahlak kurallarını ön planda tutarak faaliyette bulunmak. Doğru alanlara doğru zamanlarda yatırım yaparak şirket değerini arttırmak. Sektöründe öncü ve ülkemizde saygın bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Çalışanları ile birlikte sürekli gelişim sağlayarak müşterilerinin istek ve beklentilerini zamanında ve her zaman en üst düzeyde sağlayacak ekomonik, kaliteli, ürün ve hizmeti sunmak. Yasal gereklilikler, toplum ahlakı ve çevreyi koruma ilkeleri doğrultusunda çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ülkemize değer katmaktır.

Open chat