Arı İlaçlama

Arı çeşitlerinin genel olarak aynı olsa da aslından birbirinden çok farklıdır. Arı, yaşadığı ekosisteme bağlı olarak farklı boy ve yapıda olabilmektedir. Genel olarak arının boyu 2,4 cm kadardır. Arı bedeninin alt kısmında 6 ayağı bulunur ve ayakları üzerinde, polen taşıyıcı kısımlar vardır. Baş kısmında ise; kesici bir ağız, bir çift anten ve dışa patlak biçimde 2 adet göz bulunur.

Bir kovanda yaşayan işçi arılar, kraliçe arı ve erkek arılar bulunur. Arılar başında bulunan anten içerisindeki sinir uçları sayesinde her şeyi hissedebilir. Rüzgar hızını ve hava sıcaklığını da algılayabilirler. Arılar kendi hayatlarını tehlikede hissetmediği sürece insanları sokmazlar. Arı familyası yaklaşık 20.000 türü olduğu bilinmektedir. 

Oluşacak arı sorunlarından siz değerli müşterilerimizi kurtarmak ve sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için büyük bir gayretle çalışmaktayız. Arı ilaçlama hizmetlerine ulaşabilmek için iletişim kısmını ziyaret edebilir bizlere ulaşabilirsiniz. arı ile mücadele konusunda daimi ve uzun soluklu çözümler için doğru adrestesiniz.

 

Open chat